طراحی سایت حرفه ای در مشهد، تهران، بجنورد و سراسر ایران، سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

Find us on Google+ Sitemap
نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی وب سایت و طراحی صفحات وب و فلش، نمونه کارهای طراحی سایت و پروژه های ما در مشهد و تهران

نمونه کارهای طراحی وب سایت و طراحی صفحات وب و فلش و برنامه نویسی وب

کارخانجات چوب دقت مشهد در سال1354 با همت و پشتکار والای شادروان و بزرگ خاندان مرحوم حاج حسین هرمززاده(دقت) در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع و با زیر بنایی حدود 15000 متر مربع در شهرستان مشهد-جاده طرقبه(ویلاشهر) بنیانگذاری که در همان سال ماشین آلات آن از کشور آلمان خریداری شد و نصب و عملا تولید از سال 1355 آغاز شد.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1390

استفاده از گیاهان دارویی از سالیان بسیار دور در بین خانواده های ایرانی مورد استفاده بوده است.اگر چه در سال های گذشته, استفاده از داروهای شیمیایی به شدت رواج یافته اما بعضی از عوارض زیان بار این داروها بر زندگی مردم ,سبب گرایش مجدد به گیاهان سنتی گردیده است.
شرکت تقدیس با بهره گیری از دانش متخصصان گیاهان دارویی و در جهت ترویج فرهنگ صحیح استفاده از گیاهان سنتی اقدام به تولید دمنوش های گیاهی به صورت تی بگ (کیسه ای) نموده تا استفاده از این گیاهان مفید با سهولت و راحتی بیشتری همراه باشد.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1391

شرکت داروشفا طرقبه با هدف احیا طب سنتی و گیاه درمانی از سال 1379 تحقیقات خود را شروع و در سال 1386 اقدام به تولید و بهره برداری داروهای گیاهی با عنوان دمنوش ها، پودرها و روغن های گیاهی نموده است.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1391

تلاش شرکت تامین نیازها و خواسته های مشتریان و خدمت به ایرانیان می باشد که در این راستا با بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد ، تکنولوژی مناسب ، تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه مرغوب سعی می نماید کیفیت محصولات و خدمات خود را با استانداد های ملی و بین المللی مطابق سازد و با رعايت استانداردهاي جهاني در توليد و ارائه خدمات ، محصولاتي با کیفیت را به بازار عرضه نمايد.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1390

شركت فرش زمرد مشهد درسال 76 تأسيس و به بهره برداري رسيده است كه با تلاش كليه مديران ، كاركنان و حمايتهاي بي دريغ مديران ارشد و هيئت مديره روز به روز گسترده تر شده به طور يكه در حال حاضر يكي از بزرگترين و معتبرترين كارخانجات فرش ماشيني محسوب مي شود و اين واحد هم اكنون در سه بخش فعاليت مي كند

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1390

طراحی سایت اتحادیه صنف بانوان آرایشگر مشهد

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1392

گروه تولیدی صنعتی البرز با یاری خداوند منان در سال 1372 با هدف طراحی و تولید لوازم و تجهیزات توانبخشی و بیمارستانی استاندارد تاسیس گردید. تولیدات این گروه دارای گواهینامه ها و استاندارد های لازم و با تضمین کیفیت و قیمت مناسب قابل ارائه در بازارهای داخلی و خارجی میباشد. 20 سال تجربه تولید باعث شده که مشتری مداری اصلی ترین هدف مدیران این گروه قرار بگیرد.

مشاهده وب سایت تاریخ راه اندازی:اردیبهشت 1392

شرکت سیمین الکتریک خراسان در سال 1382 با هدف تولید انواع سیم و کابل و درخت سیم خودرو با همت مهندسین زبده ایرانی به بهره برداری رسید.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1390

مجتمع تولیدی پیشروگام خراسان، تولیدکننده ایزوگام، پلی استر و قیر صنعتی

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1392

در سال 66 : موفق به ساخت دستگاه اره رام برای اولین بار در کشور جهت برش تنه درخت به الوار شدم که به تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران رسید. در سال 70 : طراحی و ساخت ماشین پیلر جهت تولید روکش طبیعی چوب سال 77 : ساخت ماشین اسلایسر جهت تولید روکش طبیعی چوب از سال 80 تا کنون با وزارت دفاع (هوایی - دریایی) همکاری مینمایم.

مشاهده وب سایتتاریخ راه اندازی:1391

<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدی > انتها >>
صفحه 1 از 6
آگهی
آگهی
آگهی